I dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares sillet në gjykatë

I dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares sillet në gjykatë

12:13, 13/04/2024

I dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjes së vëllait të saj dje në Qendrën për Punë Sociale në Ferizaj, Valon Aliu, është dërguar në Gjykatën Themelore të Ferizajt.

Për pak minuta pritet të fillojë seanca për caktimin e masës së sigurisë.

Prokuroria tashmë ka kërkuar masën e paraburgimit për 30 ditë.

Kallxo.com ka publikuar pamje nga momenti kur ai dërgohet në Gjykatë, me pranga në duar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco