I sekuestrohen 59 fishekë dhe një thikë, arrestohet një burrë në Rahovec

I sekuestrohen 59 fishekë dhe një thikë, arrestohet një burrë në Rahovec

10:19, 29/02/2024

Është arrestuar  një burrë në Rahovec të cilit gjatë kontrollit në automjetin e tij janë gjetur dhe sekuestruar 59 fishekë dhe një thikë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që gjatë kontrollit të automjetit të tij i janë gjetur dhe sekuestruar 59 fishekë dhe një thikë. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”, njofton policia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco