Aksident tragjik në Itali, humb jetë 35-vjeçari shqiptar

Aksident tragjik në Itali, humb jetë 35-vjeçari shqiptar

19:53, 24/02/2024

Një 35-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident rrugor në orët e para të pasdites së djeshme në Castagneto Carducci (Livorno).

Sipas medieve italiane, makina, në të cilën udhëtonte shqiptari dhe një person tjetër u përplas me një pemë.

Për 35-vjeçarin nuk mund të bëhej asgjë.

Ndërsa i plagpsuri tjetër është dërguar me helikopter në spitalin Cisanello në Piza.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco