I riu kosovar, i dënuar për vrasje, pas shumë viteve e tregon një sekret para Gjykatës

I riu kosovar, i dënuar për vrasje, pas shumë viteve e tregon një sekret para Gjykatës

18:37, 24/02/2024

Një incident te vendi i njohur si “Kafet e Vogla” i mori jetën një 33 vjeçari në Prishtinë.

I dyshuari për kryerjen e kësaj vepre penale, përpara Gjykatës së Prishtinës ka deklaruar se pati marrë vesh se nuk është djali i vërtetë i prindërve të tij.

Kjo gjë, sipas tij, i ka ndryshuar jetën dhe nuk ka mundur të jetë stabil më.

Ndiqni më poshtë si shkoi seanca atë ditë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco