Valdete Idrizi jep dorëheqje nga pozita e drejtoreshës në Mitrovicë

Valdete Idrizi jep dorëheqje nga pozita e drejtoreshës në Mitrovicë

10:33, 22/02/2024

Valdete Idrizi ka dhënë dorëheqje nga pozita e Drejtoreshës së Kulturës, Rinisë dhe Sportit në Mitrovicë.

Këtë vendim ajo ka thënë se e ka marrë për shkaqe personale e familjare.

“Për mua, këto dy vite kanë qenë me të vërtetë të jashtëzakonshme, ndaj për këtë mundësi e falënderova së pari, kryetarin tonë, Bedri Hamza!”, ka shkruar Idrizi.

Njoftimi i plotë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco