Krasniqi: Koha e LDK-së po vjen

Krasniqi: Koha e LDK-së po vjen

10:32, 22/02/2024

Deputetja e LDK-së, Rrezarta Krasniqi, ka mbajtur takim me në nëndegën e këtij subjekti në Gjurkovc të Shtimes.

Përmes një postimi në Facebook, ajo ka thënë se energjia dhe motivi i tyre nuk përshkruhen me fjalë, derisa ka shtuar se po vjen koha e LDK-së.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco