Digjen orët e rrymës në një objekt banesor në Fushë Kosovë, policia po heton rastin

Digjen orët e rrymës në një objekt banesor në Fushë Kosovë, policia po heton rastin

10:38, 06/12/2023

Në një objekt banesor janë përfshirë nga zjarri orët e rrymës në rrethana të panjohura.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të martën rreth orës 16:40, në Fushë Kosovë.

Tutje bëhet e ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet policore, zjarrfikësit dhe zyrtarët e KEDS-it.

“Raportohet se në rrethana të panjohura, janë përfshirë nga zjarri orët e rrymës në një objekt banesor. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore, zjarrfikësit dhe zyrtarët e KEDS-it. Rasti nën hetime”, thuhet në raport

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco