Vendosi reklamë mbi muralin e Nexhmije Pagarushës, Komuna e sakaton me gjobë biznesin privat

Vendosi reklamë mbi muralin e Nexhmije Pagarushës, Komuna e sakaton me gjobë biznesin privat

14:48, 27/11/2021

Inspekcioni i komunës së Prishtinës ka dënuar me 400 euro kompaninë që kishte vendosur reklamë mbi muralin e këngëtares Nexhmije Pagarusha në kryeqytet

Drejtori i Inspekcionit në Prishtinë, Adonis Tahiri ka njoftuar se reklama e cila ishte vendosur është hequr dhe kompania është dënuar.

“Dënohet me 400 euro pala që vendosi reklame mbi muralin e Nexhmije Pagarushës”, ka shkruar ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco