U vonua në punë, fluturoi me paraglajd në një lartësi mbi 2000 metra dhe zbarkoi në oborrin e fabrikës

U vonua në punë, fluturoi me paraglajd në një lartësi mbi 2000 metra dhe zbarkoi në oborrin e fabrikës

18:30, 06/10/2022

Adem Keskin gjeti një mënyrë origjinale për të shkuar në punë.

Ai fluturoi me paraglajdën nga mali Uludag kur kuptoi se po vonohej për të shkuar në punë.

Turku zbarkoi në kopshtin e fabrikës ku punon nga një lartësi prej 2200 metrash.

Ndryshe, Keskin njihet në shtetin turk si entuziast i madh i sportit paraglajdit.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco