VIDEO/ Fenomeni i pazakontë në Durrës, formohet tornado në mes të detit

VIDEO/ Fenomeni i pazakontë në Durrës, formohet tornado në mes të detit

12:06, 14/08/2022

Një fenomen i pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës.

Një tornado me përmasa të vogla është formuar në det, pak metra larg bregut, ndërsa moti i keq dhe shirat kanë pushtuar Shqipërinë prej dy ditësh.

Në videon që shoqëron këtë lajm, duket tornadoja e formuar në detin e trazuar ndërsa vranësirat kanë zëvendësuar diellin e mëngjesit në qytetin bregdetar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco