Provone edhe ku, ja pse është i mirë seksi në mëngjes

Provone edhe ku, ja pse është i mirë seksi në mëngjes

23:50, 17/01/2022

Ka disa momente në jetë që janë thjesht të bukura. Megjithëse mund të duket se me seksin është gjithmonë kështu, ju dini ta bëni diferencën kur diçka është vërtetë e veçantë.

Në mëngjes të gjithë doni që të keni dikë në krahë dhe të ndiheni të dëshiruar. Ndërsa seksi i mëngjesit është më i rehatshëm dhe ju jep përfitime për gjatë gjithë ditës.

Zgjimi me një partner që është i etur për të, është më mirë se një orë me zile.
Më poshtë janë disa nga arsyet se pse seksi i mëngjesit është më i mirë.

-Sepse do e mbani mend më gjatë

-Mund të shpëtoni nga gjimnastika. Shkencëtarët thonë se pas një ore meshkujt dhe femrat djegin respektivisht 240 dhe 180 kalori.

-Kush nuk do ta fillojë ditën me një orgazëm? Është si një dhuratë Shën Valentini që ju pret në mëngjes.

-Sepse jeni tashmë të zhveshur. Kjo e bën procesin më të shpejtë
-Është më intim. Hapja e syve në mëngjes është pasiguri momenti më intim, pa rroba, pa grim, pa stresin e ditës…

-Sepse është dushi. Imagjinoni ujin në fytyrë, sipërfaqet që rrëshqasin ju bën të mendoni se nuk ka gjë më të mirë për mëngjes.

-Konfirmon se ju të dy jeni të dashuruar me njëri-tjetrin edhe esëll. Nëse ka dritë do të thotë se gjërat do të shkojnë mirë.

-Sepse doni tua thoni këtë shokëve në punë.
-Është zëvendësimi më i mirë i kafes. Pas pak ditësh ai do të bëhet gjëja e parë që do të mendoni në mëngjes. Ai mund t’ju bëjë një zgjim që kafeina nuk mundet. Mund të krijoni varësi kuptohet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco