18 fotografi të kafshëve shtëpiake që do të ndryshojnë ditën tuaj

18 fotografi të kafshëve shtëpiake që do të ndryshojnë ditën tuaj

11:11, 26/11/2020

Pavarësisht se sa e zymtë dhe e ftohtë bëhet koha jashtë, shtëpia e një personi që ka një kafshë shtëpiake është gjithmonë e mbushur me dashuri dhe të qeshura. 

Pak rëndësi nëse kjo është mënyra se si qeni juaj mbron fëmijën tuaj ose mënyra se si ‘poqi’ juaj i vjetër më në fund miqësohet me kotelen tuaj të re, këto momente të çmuara e bëjnë jetën më të lumtur dhe na kujtojnë gjërat që janë me të vërtetë të rëndësishme.

Këtu janë 18 fotografi të maceve dhe qenve që na e bënë ditën më të mirë, dhe shpresojmë që të bëjnë edhe tuajat.

1. "Qeni Baxter duke u mësuar me vëllain e tij të vogël, Linus"

Image

2. "Laboratori im i vjetër më në fund pranoi qenushin e ri ..."

Image

3. "Djali im 5-ditor bëri një mik të ri sot."

Image

4. "Shtrëngohet kur dëgjon çdo zhurmë"

Image

5. "Ne e adoptuam Bowie javën e kaluar. A mund të thuash që ai pëlqen të përqafohet? ”

Image

6. "Macja ime ka kuptuar që nëse tërheq peshqirët poshtë merr ngrohtësi shtesë".

Image

7. "Me raste, kotelet tona thjesht ulen dhe shikojnë burrin tim duke luajtur League of Legends në laptopin e tij."

Image

8. "Macja ime absolutisht e adhuron të dashurin tim".

Image

9. "Gruaja ime është 30 javë shtatzënë dhe kështu macja jonë përqafohet me të."

Image

10. "Unë nuk mund të besoj se e kapa këtë ..."

Image

11. Kur ende nuk është radha juaj të përdorni lavamanin ...

Image

12. "Disa gjëra nuk plaken kurrë".

Image

13. "Macja ime duke u siguruar që të mos largohem sa herë që shkoj të ulem në verandë"

Image

14. "Ajo pa një ketër në këtë pemë 3 vjet më parë dhe kontrollon çdo ditë për të parë nëse është kthyer."

Image

15. “Unë mbolla disa fara maceje në vazo pranverën e kaluar. Mbiu mjaft mirë. ”

Image

16. "Ky djalë i vogël dëshiron të mbahet në mënyrë që të mund të flejë."

Image

17. "Macja ime ka adoptuar këlyshin tim të ri të vogël si kotelen e tij."

Image

18. "Maces time nuk i pëlqen uji, siç mund ta shihni".

Image

Burimi: Bright Side 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco