Fotoja që ‘fitoi’ diplomimin, nxënësi pozon në skinë e ujit për ceremoninë

Fotoja që ‘fitoi’ diplomimin, nxënësi pozon në skinë e ujit për ceremoninë

14:44, 10/08/2020

Një i sapo-diplomuar nuk pranoi të dorëzonte një foto të thjeshtë dhe të përsëritur për diplomimin e tij, por vendosi të mahniste këdo.

Ai zgjodhi një sfond të papërsëritur: liqenin.

Por ai nuk qëndroi në breg për fotot. Ai vendosi të pozonte teksa ishte duke bërë ski në ujë.

Fotot fantastike e shfaqin atë duke mbajtur litarin e skisë së ujit dhe duke pozuar me pelerinën e diplomimit në liqenin Powell, Utah.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco