Parajsa në shitje, ishulli idilik i pushimeve tashmë në treg

Parajsa në shitje, ishulli idilik i pushimeve tashmë në treg

14:21, 16/07/2020

Një ishull idilik privat është tashmë në shitje për $25millionë.

‘Pumpkin Island’ ndodhet 14 km nga Yeppoon, Queensland.

Kjo është hera e dytë që ishulli i pushimeve është në shitje që nga 1961.

Ishulli 6 hektarë ofron plazhe mahnitëse dhe një akomodim miqësorë për mjedisin për deri në 34 të ftuar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco