Deklarata e fortë e Roza Latit: Nëse do e fitojë Egla do hidhem nga ballkoni

Deklarata e fortë e Roza Latit: Nëse do e fitojë Egla do hidhem nga ballkoni

21:35, 26/05/2024

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania 3 ditën e djeshme (e shtunë) në finale u intervistua nga Ronaldo Sharka.

Ajo është pyetur periudhën pas daljes nga ky format, duke qenë se udhëtoi menjëherë.

“Ne kemi disa informatorë në “E Diell” që ti ishte me një mashkull në një udhëtim”, iu drejtua ai.

Moderatorja në ndërkohë tha: “UOU ia keni bërë shumë qejfin Ritës me këtë informacion, shpresoj që të kënaqet. Unë isha me një shoqe, me Klaudian dhe fotot e Vienës do i postoj nga e hëna ose e marta. E di që ti, të gjithë bashkë me Ritën doni shumë që të isha me ndonjë mashkull, por më vjen keq që do ju zhgënjej sërish, jo”.

Më tej, prezantuesja ka folur për finalistët, duke bërë edhe një deklaratë të fuqishme.

“Imagjino ta fitojë Egla, do hidhem nga ballkoni, do i dal maunes para. Imagjino ta marrë Egla. Po edhe bën vaki, o Zot jo”, theksoi ajo.

Dhe pikërisht aktorja e njohur u shpall fituese e edicionit të tretë. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco