Sarah Berisha flet për planet për martesë dhe fëmijë

Sarah Berisha flet për planet për martesë dhe fëmijë

12:50, 25/05/2024

Sarah Berishën dhe Dj PM, emri i vërtetë i të cilit është Pajtim Krasniqi, e ka përndjekur gjithnjë pyetje “Kur do fejoheni/martoheni”.

Image

Sa më shumë ata e mbajnë lidhjen e tyre hermetike, aq më shumë rritet kurioziteti i publikut.

Image

Gjithsesi, disa pikëpyetjeve blogerja u është përgjigjur sonte “Në Kurthin i Piter Pan”, ku foli për planet për martesë dhe për fëmijë.

Jordan: O Sarah, po ti kur do martohesh se burrin e ke gjetur tani, çfarë po pret? Po bebe kur do bësh?

Image

Sarah: Për nartesë ende nuk e di. Për fëmijë kur ta sjellë Zoti. Edhe pak.

Image


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco