'A je e pasur ti Françeska?', si përgjigjet ish-banorja e BBV: Zemra ime unë bie në sy vetëm nga…

'A je e pasur ti Françeska?', si përgjigjet ish-banorja e BBV: Zemra ime unë bie në sy vetëm nga…

17:04, 24/05/2024

Ashtu si në çdo puntatë edhe mbrëmjen e sotme në “Cherry on Top” në Top Channel nga Bora Zemani, do të ketë të ftuar disa nga personazhet e showbizit shqiptar.

Ndër të ftuarit ka qenë edhe ish-banorja e “BBV3” Françeska Murati, e cila u eliminua shumë pranë finales. Gjatë qëndrimit në shtëpi Françeska është komentuar shumë për veshjet e saj të shtrenjta dhe gjatë promos së publikuar dëgjohet se shprehet se bie në sy vetëm nga veshja.

Bora: A je e pasur t’i Françeska?

Françeska: Zemra ime unë bie në sy vetëm nga veshja

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco