Jennifer Lopez dhe konferenca e tensionuar: U përgjigj për krizën me Ben Affleck!

Jennifer Lopez dhe konferenca e tensionuar: U përgjigj për krizën me Ben Affleck!

13:04, 24/05/2024

Jennifer Lopez ndodhet në Mexico City për të prezantuar filmin e saj të ri ‘Atlas’. Dhe çuditërisht, gazetarët që po mbulojnë prezantimin duan të dinë reagimin e artistes ndaj thashethemeve për një krizë martesore me Ben Affleck.

Ka patur pak mundësi për t'u përballur me superyllin në lidhje me këtë temë, por një gazetar shfrytëzoi rastin për të bërë pyetjen në konferencën e fundit për shtyp. "A janë të vërteta thashethemet për një ndarje me Ben Affleck?", u pyet Lopez.

Pas disa çastesh të qeshura, këngëtarja dhe aktorja e ka marrë parasysh përgjigjen e saj, ka kërkuar mbështetje nga kolegët e saj dhe më në fund ka vendosur të përgjigjet për të gjithë të pranishmit.

Image

"Ti di më shumë se unë për këtë”, tha ajo. Në atë moment, Lopez iu drejtua gazetarit për ta ndëshkuar për pyetjen që i kishte bërë: “Ti di të bësh më mirë”, tha ajo.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco