Njerëzit s'po i ndalin komentet për mënyrën se si Çiljeta flet për gruan e ndjerë të Albanit

Njerëzit s'po i ndalin komentet për mënyrën se si Çiljeta flet për gruan e ndjerë të Albanit

12:34, 24/05/2024

Çiljeta është padyshim surpriza më e bukur e edicionit të parë të “Ferma VIP”. Ndonëse është keqkuptuar shpesh për ekstravagancën e saj në skenë dhe risitë që ka sjellë në muzikë, Çiljeta po e tregon dita-ditës se është një vajzë e ndjeshme dhe një nënë shumë e përkushtuar.

Image

Rishtazi, ajo foli me plot dashuri për të birin e Albanit, Bekon, duke thënë se ai i ngjan shumë të ëmës së ndjerë: “Ai është kopje si mami i vet. Ka një fytyrë engjëlli që shkëlqejnë, i qeshin sytë”, tha këngëtarja e përmalluar dhe me buzëqeshje në fytyrë.

Menjëherë njerëzit e komentuan për sjelljen e saj, duke e vlerësuar shumë këngëtaren.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco