'Natë e çmendur'/ Ish-banorët gati për të hyrë në shtëpinë e 'BBV3'

'Natë e çmendur'/ Ish-banorët gati për të hyrë në shtëpinë e 'BBV3'

21:28, 23/05/2024

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it, Ilnisa ka treguar se ish-banorët janë gati për të hyrë përsëri në shtëpinë e “BBV3”.

Hyrja e tyre vjen për shkak se “Vëllai i Madh” ka organizuar një festë me rastin e ditëlindjes së Meriton Mjekiqit, një prej finalistëve dhe konkurrentëve më të pëlqyer të këtij edicioni të tretë të “BB”.

Sakaq rikujtojmë që në mbrëmjen e së shtunës do të shpallet fituesi i këtij edicioni të “BBV”. 5 finalistët janë: Romeo, Juli, Egla, Meritoni dhe Heidi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco