Arbana Osmani i rikthehet ekranit? Ja çfarë zbulon ajo

Arbana Osmani i rikthehet ekranit? Ja çfarë zbulon ajo

18:36, 23/05/2024

Duket se Arbana Osmani do të jetë përsëri pjesë e ekranit ose të paktën kështu kanë lënë të nënkuptohet dy postimet e bëra prej saj përpara pak orësh.

Image

Si fillim, ajo ndau një postim ku shihet në një studio televizive bashkë me partnerin e saj, regjisorin Eduart Grishaj.

 

“Duke xhiruar me më të mirin, Eduart Grishaj.

Image

Më pas ka ndarë një tjetër imazh teksa në prehër mban skaletën dhe dallohen këmbët e saj dhe të ftuarës përballë dhe në fund e ka përmbyllur me një fotografi teksa duket publiku.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco