Ja si do të dukeshin fëmijët e çifteve të famshëm nëse s’do ishin divorcuar

Ja si do të dukeshin fëmijët e çifteve të famshëm nëse s’do ishin divorcuar

13:47, 22/05/2024

Jeremy Pomeroy, një krijues i përmbajtjes dixhitale, prezantoi se si mund të dukeshin fëmijët e çifteve të famshëm të divorcuar nëse marrëdhëniet e tyre do të kishin zgjatur.

Nga Brad Pitt dhe Jennifer Aniston tek Johnny Depp dhe Winona Ryder, këto imazhe ofrojnë një vështrim në një realitet alternativ, duke ngjallur admirim dhe nostalgji për fansat e tyre.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco