Nora rrëfen si rrallëherë raportin me Robertin: 'Në fillim ka qenë i vështirë'!

Nora rrëfen si rrallëherë raportin me Robertin: 'Në fillim ka qenë i vështirë'!

20:20, 21/05/2024

Nora Istrefi foli tek  “1 kafe me Labin”, per karrieren e jeten private, e preku edhe marrëdhënien me ish-bashkëshortin, Robert Berishën. Ajo tregoi se fillimisht, marrëdhënia e tyre ka qenë e trazuar dhe e vështirë, por me kalimin e kohës, është rregulluar, për hir të vajzës.“Raportet tani janë shumë të mira. Nuk kanë qenë në fillim, dihet, menjeherë pas ndarjes, por me kalimin e kohës, raporti është bërë shumë i mirë, bashkëpunues për Renee-n”.

Image

Këngëtarja shtoi gjithashtu se: “Është mirë që të jenë të mira, kur ka në mes një fëmijë”. Nora shtoi se Roberti e ndihmon me sa ka mundësi me vajzën: “Ndihmon me aq sa ka mundësi, e merr vajzën shumë shpesh prej shkollës, sa herë që ka kohë e merr Renee-n. Të dy e duam shumë dhe jemi shumë të lumtur që e kemi. Kaq. Jeta vazhdon”, tha ajo. Më tej, ajo vijoi se të dy janë shumë të përkushtuar për vajzën e tyre.

“Ne jemi shumë të përkushtuar dhe ku është Renee, ne me vrap, jemi të dy shumë të dhënë. Roberti është tepër i përkushtuar dhe e do shumë vajzën. Jeta vazhdon, siç thashë, ne kemi pasur një lidhje shumë të gjatë, pas 14 vitesh. Unë jam lidhur shumë herët me Robertin, e kam treguar edhe në intervistat e tua më herët. Jam e lumtur që e kemi Renee-në pas një lidhjeje të bukur, të gjatë që e kemi pasur dhe bëjmë gjithçka për të”, përfundoi këngëtarja. Nora dhe Roberti u ndanë në vitin 2019 pas 14 vitesh bashke dhe lajmin për ndarjen e tyre e ka dhënë vetë këngëtari, përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco