Adele ndërpret koncertin për t’i bërë një urim special vajzës së partnerit

Adele ndërpret koncertin për t’i bërë një urim special vajzës së partnerit

17:06, 20/05/2024

Gjatë koncertit të saj në Las Vegas më 17 maj, këngëtarja Adele mori një minutë mes këngëve për të uruar vajzën e partnerit të saj Rich Paul, Reonna Simone Paul, për diplomimin e saj në kolegj, siç tregohet në një video të regjistruar nga fansat e saj.

Në shfaqjen e së premtes – pjesë e shfaqjeve të saj “Weekends With Adele” në The Colosseum, Caesars Palace – këngëtarja e “Easy on Me” tha:

“Është diplomimi i thjeshtrës sime këtë fundjavë. Emri i saj është Reonna. Të dua, zemër. urime”, tha ajo duke surprizuar fansat me këtë gjest.

16-herë fituesja e Grammy-t gjithashtu zbuloi para audiencës se Reonna është anëtarja e parë e familjes së saj që diplomohet nga kolegji, duke shtuar: “Sa e mahnitshme është kjo?”

“Ata janë të gjithë në Atlanta duke festuar ,” shtoi ai për të dashurit. “Dhe padyshim që jam këtu me ty – nuk do të isha askund tjetër – por të dua, zemër. Unë të dua!”.

Vetë Adele është gjithashtu një nënë e Angelo, 11 vjeç, me Simon Konecki, bashkëshortin e saj nga 2018-2021. Ajo filloi të takohej me agjentin e famshëm të talenteve sportive menjëherë pas ndarjes dhe ata aktualisht jetojnë së bashku.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco