Vëllai i Julit nis sfidën në Instagram

Vëllai i Julit nis sfidën në Instagram

13:53, 20/05/2024

Vëllai i humoristit Jul Deda, Mario Deda, do të mbëhet mend për përkrahjen e madhë që I ka dhënë të vëllait, në rrugëtimin  e tij, në Big Brother Vip Albania 3.

Së fundmi Mario Deda ka hapur një sfidë në rrjetin e tij social Instagram.

“Gjeni dy persona që votojnë 5 vota për Julin dhe postoni një selfie në story duke bërë tag @juldeda dhe duke sfiduar dy miq të tjerë që të bëjnë po të njëjtën gjë”, sqaron Mario teksa sfidën e deklaron të hapur.  

POSTIMI: 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco