'Rikthehet' Jetmiri/ Ja si shkoi Heidi në finale sipas tij

'Rikthehet' Jetmiri/ Ja si shkoi Heidi në finale sipas tij

10:16, 20/05/2024

Heidi Baci është një ndër 5 finalistët e edicionit të tretë të “BBV”, së bashku me Romeon, Julin, Eglën dhe Meritonin.

Image

Sakaq një reagim ka ardhur së fundmi prej ish-banorit Jetmir Salaj, i cili nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it, ironizon Heidin.

Duke shoqëruar imazhin e Heidit me një “gif” duke qeshur, Jetmiri lë të kuptohet se Heidi ka arritur të shkojë deri në finale vetëm duke qeshur, pa bërë asgjë tjetër brenda asaj shtëpie.

Image

Duke shoqëruar imazhin e Heidit me një “gif” duke qeshur, Jetmiri lë të kuptohet se Heidi ka arritur të shkojë deri në finale vetëm duke qeshur, pa bërë asgjë tjetër brenda asaj shtëpie.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco