Ju kishte munguar? Cameron Diaz rikthehet pas 10 vitesh në një film aksion

Ju kishte munguar? Cameron Diaz rikthehet pas 10 vitesh në një film aksion

12:18, 18/05/2024

Imazhet e para të komedisë së ardhshme të Netflix ‘Back In Action’ janë publikuar nga shërbimi së bashku me datën e publikimit. Fotot shënojnë rikthimin e Cameron Diaz në aktrim pas një pauze dhjetëvjeçare, përballë Jamie Foxx.

Me regji të Seth Gordon, filmi i ardhshëm sheh Diaz dhe Fox duke portretizuar Emily dhe Matt, një çift ish-agjentësh të CIA-s që kthehen në botën e spiunazhit pasi identitetet e tyre zbulohen në botë. “Back në Action” gjithashtu luajnë Glenn Close, Kyle Chandler, Andrew Scott dhe Jamie Dimitriou.

Filmi do të shfaqet më 15 nëntor. Prillin e kaluar, gjatë xhirimeve në Atlanta, Jamie Foxx pati një aventurë serioze me shëndetin e tij, gjë që e detyroi produksionin të xhironte pjesën tjetër të skenave të tij me rekuizita.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco