Debate në ‘Ferma VIP’: Xhesika: Nuk jam shoqja juaj!

Debate në ‘Ferma VIP’: Xhesika: Nuk jam shoqja juaj!

09:12, 22/04/2024

Një prej formateve, transmetimi i së cilit ka filluar së fundmi është dhe ‘Ferma VIP’ që ka rrëmbyer vëmendjen e një populli të gjerë.

Ky edicion do të mbahet mend gjatë për qetësinë dhe marrëdhënien e mirë që fermerët kanë me njëri-tjetrin.

 

Por ndonjëherë gjërat nuk shkojnë ashtu siç duhet. Sikur mbrëmjen e djeshme ku Gloria, Baby G dhe Xhesika kanë patur një debat me njëra-tjetrën.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco