Zbulohet data, ja kur do të jetë finalja e madhe e BB VIP 3

Zbulohet data, ja kur do të jetë finalja e madhe e BB VIP 3

22:03, 20/04/2024

25 maj do të jetë finalja e madhe e edicionit të tretë të Big Brother VIP.

Sot shënohen 100 ditë që nga nisja e spektaklit.

Dhe nw kwtw kuadwr, banorët kanë “lënë shtëpinë” dhe kanë mbërritur të gjithë në studio, për të interpretuar këngën e tyre.

Në një atmosferë elektrizuese ata kanë dhënë spektakël me interpretimin e këngës duke marrë duartrokitje të forta nga studio. Më pas janë rikthyer sërish në shtëpi.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco