Bardhi i propozoi për martesë, Sara tregon kush e zgjodhi unazën

Bardhi i propozoi për martesë, Sara tregon kush e zgjodhi unazën

17:43, 20/04/2024

Sara Gjordeni dhe këngëtari Bardhi së shpejti do të bëhen prindër. Ish-banorët e Big Brother, dashurinë e tyre ata do ta kurorëzojnë dhe me një martesë shumë shpejt.

Lajmi se Bardhi i ka propozuar Sarës ka qenë kryefjalë e mediave rozë. Sara me një postim në Instagram na ka zbuluar pak detaje se kush i ka zgjedhur unazën.

Bardhi i propozoi Sarës në emisionin ‘Cherry on Top’. Madje, moderatorja e këtij emisioni, Bora Zemani, e ka ndihmuar për të zgjedhur unazën.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco