'Kam dalë vërtet kështu?'/ Rihanna pendohet për veshjet e së shkuarës

'Kam dalë vërtet kështu?'/ Rihanna pendohet për veshjet e së shkuarës

15:14, 20/04/2024

Rihanna ka folur për “ekzagjerimet” me veshjet e saj që beson se ka bërë vitet e fundit. Këngëtarja foli për British Vogue dhe iu referua disa paraqitjeve zbuluese që ka bërë herë pas here. Edhe pse në të kaluarën Rihanna nuk hezitonte të dilte me pamje mjaft seksi, tashmë siç thotë ajo nuk mund ta imagjinonte fare veten të tillë.

“Kam bërë shumë në jetën time. I kisha treguar thithkat, po hiqja të brendshmet në publik ”, tha ajo dhe vazhdoi:

“Tani, mendoj se si nënë, ndihem sikur nuk do të bëja asnjë nga ato gjëra. Dhe unë i shikoj ata dhe them: “O Zot, a dola vërtet kështu?””

Tani këngëtarja ka dy djem me Asap Rocky, RZA dhe Riot Rose dhe që nga ajo kohë, ajo është treguar edhe më e kujdesshme për imazhin e saj publik.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco