I propozoi Sarës për martesë, reagon Bardhi: Mos u dorëzoni nëse doni dikë

I propozoi Sarës për martesë, reagon Bardhi: Mos u dorëzoni nëse doni dikë

10:50, 20/04/2024

Sara Gjordeni dhe Bardhi u njohën dhe u dashuruan brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP 3”, vijuan romancën jashtë saj dhe tani presin të bëhen prindër. Lajmi është konfirmuar nga ato në rrjetet sociale, por edhe mbrëmë në “Cherry on Top”.

Po ashtu, mbrëmë, Bardhi u ul në gjunjë për t’i bërë “pyetjen e madhe”, ndërsa ajo ka thënë “PO”. Pas këtij momenti ka ardhur dhe reagimi i parë i çiftit. Në një postim për ndjekësit e tij në Instagram, Bardhi shkroi:

 

“Ajo tha ‘Po, Po, Po’! Jo thjesht ‘Po’! Zoti ju bekoftë të gjithëve, me harmoni, shëndet dhe dashuri me gjithë familjet e juaja. Neve Zoti na bekoi, bashkë kaluam fortuna edhe stuhi… jemi dashtë, jemi sharë, jemi ndarë e jemi bërë prapë bashkë në një shtëpi të izoluar pa e ditur çfarë na pret jashtë. Mos u dorëzoni, nese e doni dikë, mos u ndikoni nëse e doni dikë e bëni atë që jua ndjen zemra! Ju faleminderit për fjalët e mira dhe urimet, ju duam shumë”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco