'Më ka ardhur në majë të hundës', Ilnisa Agolli tregon nëse ka kryer marrëdhënie me Meritonin

'Më ka ardhur në majë të hundës', Ilnisa Agolli tregon nëse ka kryer marrëdhënie me Meritonin

16:31, 16/04/2024

Në një intervistë të dhënë së fundmi ish-banjorja e Big Brother Ilnisa Agolli u shpreh në lidhje me eksperiencën e saj tre mujore brenda këtij formati. Edhe pse ishte shumë afër finales, ajo bëri një analizë të lojës së banorëve dhe për të dhënë mendimin e saj për video-t më të spikatura gjatë 24 orëve të fundit në shtëpinë e BBV.

A kanë kryer marrëdhënie seksuale ajo dhe Meritoni gjatë qëndrimit të tyre në BBV? Ja si qëndron e vërteta:

Shiko se edhe kjo pjesa domethënë është mirë që të deklarohet edhe njëherë kjo puna e seksit. Ta deklarojmë njëherë e mirë se edhe jorgani më ka ardhur në majë të hundës të them të drejtën me të gjithë humoret që po bëhen lart e poshtë. Në Big Brother nuk ndodhi asgjë. Nuk ndodhi asgjë. Domethënë intimiteti më i madh i yni ishte puthja dhe unë nuk e di si arrijmë ne si shoqëri, edhe sikur të ndodhte gjë, zhurma që po bëhet është e tepërt. Por në fakt, nuk ndodhi gjë-tha ajo në intervistën për Top Albania Radio.

Përsa i përket videos virale që është përhapur në rrjet ku shfaqet së bashku me Meritonin poshtë jorganit, ku të gjithë dyshuan se ata mund të kenë kryer marrëdhënie, ajo u shpreh:

Ishte një moment realisht. Këtë po e them ekskluzivisht për ju. Ishte një moment që ishte përpara Prime-t dhe krevati i cili ishte i ndarë, pra ishin dy tekë, u hap në një moment dhe rashë unë. Rashë dhe i them ‘Shpirt rashë, shiko Titaniku po përsëritet’. Edhe më tha ‘Unë nuk të lë do të mbytem me ty”. Dhe ra edhe ai sipër. Kur ra filluam të putheshim. Ne u mbytëm, u puthëm dhe kaq. Kjo ishte e vërteta e kësaj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco