'Kam qenë e lidhur me një njeri lunatik'/ Ditea flet për ish partnerin

'Kam qenë e lidhur me një njeri lunatik'/ Ditea flet për ish partnerin

12:43, 15/04/2024

Në një bisedë me Albanon, Ditea rrëfen se ish-partneri i saj kishte një karakter të komplikuar, duke shfaqur luhatje të shpeshta në humorin e tij.

“Ishte një person shumë lunatik, kishte luhatje gjatë gjithë kohës të humorit. Një herë ishte super i dashuruar dhe pastaj u zgjonte një ditë dhe thoshte unë mendoj se nuk të dua më,” tha Ditea.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco