Rikthim me Ledri Vulën? Veprimi i fundit i Sara Hoxhës habit fansat

Rikthim me Ledri Vulën? Veprimi i fundit i Sara Hoxhës habit fansat

13:56, 14/04/2024

Sara Hoxha ka rikthyer të gjitha fotot në Instagram me Ledri Vulën, me të cilin prej muajsh përfliten se janë ndarë, por asnjëherë, asnjëri nga të dy nuk kanë konfirmuar se nuk janë më bashkë.

Ky veprim i fundit i aktores lë të kuptohet se çifti i njohur i showbizit shqiptarë, që janë dhe prindër të një vajzë, kanë kapërcyer vështirësitë dhe mbase janë rikthyer bashkë.

Sara dhe Ledri kanë qenë muajsh janë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes. Gjithçka u zbulua, kur Sara u shfaq e vetme në premierën e filmit “Në Kuadër të Dashurisë”, ku edhe kishte një rol.

Ndonëse vetë blogerja u mundua ta përgënjeshtronte si lajm, shpejt u konfirmua nga menaxheri i Ledrit. Tashmë të gjitha detaje të çojnë të mendosh se mes tyre ka qenë një ndarje jo shumë e lehtë. Prej javësh Sara po jeton jetën mes Tiranës dhe Prishtinës.

Mediat në Kosovë flasin se ka qenë pikërisht Ledri ai që është ndarë nga Sara.
Teksa vetë reperi ka vendosur të qëndrojë në heshtje në lidhje me këtë ndarje, nëna e tij, Xheraldina, ka vendosur që të thyejë akullin. Një gjë të tillë e ka treguar vetë Xheraldina, e cila ka ndarë disa “Story” teksa ajo dhe bashkëshorti i saj shihen duke folur me kamer me Poin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco