Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz!

Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz!

09:55, 14/04/2024

Si rrallehere, Anxhela Peristeri ka ndarë detaje nga jeta e saj private, duke zbuluar se ajo dhe partneri i saj misterioz janë në një lidhje prej gati 10 vitesh.

Image

Këngëtarja tregoi me sinqeritet te plote se i dashuri ende nuk i ka propozuar dhe pyetjes pse nuk publikon foto me të iu përgjigj se “është shumë i bukur, kam frikë se ma marrin”.

Image

Ajo tha gjithashtu se nuk e ëndërron fustanin e bardhë dhe se s’beson tek martesa, duke zbuluar se bashkëjeton pjesërisht me partnerin. "Nuk nxjerr foto, kam frikë se është shumë i bukur dhe ma marrin. Kam shumë vite me të, 10 vite, është brun me sy jeshile, 1.90 i gjatë ndaj nuk e nxjerr. Nuk e ëndërroj fustanin e bardhë. Nuk jam martuar, unaza është dhuratë. Nuk e kam marrë akoma propozimin për martesë. Unazën e kam vënë që kur të më ngacmojnë të them jam e martuar. Nuk jam e martuar, mund të konfirmohet në gjendje civile. Unë nuk besoj tek martesa e fejesa, bashkëjetoj pjesërisht me të, jo tamam”, u shpreh këngëtarja.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco