‘Lepurush pervers’, vijon debate mes Liamit dhe Romeos

‘Lepurush pervers’, vijon debate mes Liamit dhe Romeos

21:46, 13/04/2024

Debati mes Heidit, Liamit dhe Romeos të martën ka vijuar edhe kësaj jave në shtëpinë e Big Brother VIP 3.

Liami: Siç kanë të gjithë një familje kam edhe unë një familje, më vjen keq që kam arritur në këto 4 ditë.  

Romeo: Kush është mundimi?

Liam: Për të kërkuar një falje, nuk ma kanë hapur këtë portë

Romeo: Nuk kërkohet falje duke thënë lepurush pervers.

Françeska: Më vjen keq për Liamin, sepse nuk e meriton, nuk ka shanse që një manjak të jetë në një shtëpi me ne, të denigrohet imazhi i dikujt për një show, Heidi provokon, futet midis Romeos dhe Liamit. E shëmtuar të kërkosh mbrojtje nga një banor.

Romeo: Një plan i mirëmenduar.

Jetmiri: Kjo ka avancuar dhe në grup, Lidi, Egla, Romeo, Heidi kanë krijuar një film. Një dramë një triller ku duhet të mbronin Heidin nga manjaku. Më bën të kuptoj që këta njerëz nuk janë të drejtë siç pretendojnë dhe të bësh këtë me dashje me qëllim, unë kam njerëz atje jashtë, ky ka njerëz jashtë.

Juli: Egla pasi i thotë manjak i thotë më bëj një kafe manjakut, dmth do një kafe nga duart e manjakut, dy rrugë ka, ai është një manjak, nuk ka funksionuar filtri.

Heidi: Unë kam diplomaci maksimale për fjalët që them.

Jetmiri: Je një gënjeshtare patologjike.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco