Fatjoni lëndon syrin, Ledjoni e krahason me aktorin e njohur

Fatjoni lëndon syrin, Ledjoni e krahason me aktorin e njohur

21:32, 02/03/2024

Mbrëmja e sotme e spektaklit televiziv "BBVA3", ka nisur me nota humoristike.

Moderatori i "Primet", ka komentuar "look-un" e disa prej banorëve, ku një ndër do ishte dhe Fatjoni.

Ai ka dëmtuar syrin, si pasojë e një loje, dhe sipas Ledjonit Fatjoni ngjason me Rocky Balboa.

" A je më mirë? Se me këtë syrin dukesh pak si Rocky Balboa. Po pres nga momenti në moment të thuash 'Adrianaaa'"', tha ai.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco