E thirri bukurosh, Fationi flet për Meritonin: Jam i zhgënjyer!

E thirri bukurosh, Fationi flet për Meritonin: Jam i zhgënjyer!

15:24, 02/03/2024

Pas rrëmujës që Meritoni solli në shtëpi mbrëmjen e djeshme, diskutimet për të kanë qenë të panumërta si brenda shtëpisë por edhe jashtë saj.

Edhe Fationi ka qenë një nga banorët që ka komentuar dhe ndjehet shumë i zhgënjer prej Meritonit për shumë gjëra, jo vetëm për situatëm e djeshme.

E teksa një moment Meritoni e kishte thërritur bukurosh Fationin, ky i fundit u shpreh se e ka të pamundur qëndrimin brenda shtëpisë me Meritonin.

Rikujtojmë se të dy konkurrentët nuk kanë patur marrëdhënie të mirë brenda shtëpisë, ku shpesh herë janë përplasur me njeri-tjetrin, në ‘Prime’ dhe jo vetëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco