Capital T dhe Adrola Dushi nuk janë ndarë dhe ja ku janë provat

Capital T dhe Adrola Dushi nuk janë ndarë dhe ja ku janë provat

16:55, 01/03/2024

Edhe pse ata nuk e kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre, romanca e Capital T dhe Adrola Dushit nuk është sekret. Zërat për raportin e tyre nisën që në 2020 kur modelja mori pjesë në videoklipin e Capital T. Ndonëse fillimisht thanë se janë thjesht miq, koha tregoi se mes tyre ekzistonte diçka më tepër.

Image

Para disa ditësh pati dyshime se ata mund të jenë ndarë. Shkak u bë një video që artisti publikoi në mediat sociale, ku shfaqej i qetë në shtrat.

“Si fle unë kur e di që jam beqar dhe askush nuk po më tradhton”- shkruante ai, duke nxitur dyshimet se i kanë dhënë fund lidhjes. 

Gjë që është hedhur poshtë së fudmi. Capital T ka festuar ditëlindjen ditën e djeshme. Ai ka publikuar një foto në profilin e tij të Instagramit, teksa mban në dorë një gotë dhe shkruan bashkangjitur se mbush 32 vjec.

Nuk ka munguar një urim publik nga Adrola duke shkruar “Urime”, koment të cilin e ka shoqëruar me ikonën e dy gotave për t’i thënë gëzuar.

Image

Para disa muajve Capital T pranoi se është i përfshirë në një lidhje dashurie dhe të dashurën e tij e cilësoi si “më e bukura në botë”. Nga fjalët e tij ndjehej dashuria ndaj partneres së tij, e cila siç tha ai do të jetë pranë tij edhe në momentet më të rëndësishme të karrierës së tij artistike, duke e shoqëruar gjatë koncertit në Prishtinë. 

Image

“Normale që kam partnere. Për mua është më e bukura në botë. Do jetë edhe në koncert. Qëllimi kur je në një lidhje është martesa. Por, momentalisht nuk i kemi ato plane.”-tha ai.

Asokohe, Adrola e pyetur nëse është ajo vajza më e bukur në botë për Capital T në një intervistë tha:

"Unë jam! Mendoj se jam e bukur. Por, nuk e di nëse e ka patur për mua!".

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco