Endi Demneri, po vjen me një projekt të madh?!

Endi Demneri, po vjen me një projekt të madh?!

16:55, 28/02/2024

Modelja e famshme Endi Demneri është parë teksa ka pozuar me artistin më të madh italian të diamanteve, Giorgio Damiani.

Image

Prej kohësh tashmë dihet se bukuroshja shqiptare Endi Demneri modelon për "Dolce & Gabbana", dhe mesa duket tashmë është gati për nisjen e një rruge të re.

Mos vallë po vjen si imazh i "Damianit"? Kjo mbetet për t’u parë..

Lajmi për këtë bashkëpunim është dhënë nga vetë Endi e cila ka ndarë disa momente nga takimi me Giorgio Damianin në rrjetin e saj social Instagram, ku krah postimit ka shkruar, “Shumë e lumtur për një bashkëpunim kaq të veçantë. Faleminderit @giorgiograssidamiani për pritjen e ëmbël. Koleksioni i ri është një surprizë e vërtetë!”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco