Dua Lipa emërohet Ambasadore Globale e 'YSL Beauty'

Dua Lipa emërohet Ambasadore Globale e 'YSL Beauty'

15:09, 26/02/2024

Që nga viti 2019, Dua Lipa ka kryesuar ekskluzivitetin “Libre” si ambasadore e markës globale të “YSL Beauty”; sot, ajo vazhdon të mishërojë në mënyrë perfekte feminitetin modern si Ambasadore e sapoemëruar Globale e grimit për “YSL Beauty”.

Një lider në kulturë dhe një ikonë për brezat e ardhshëm, Dua sjell ndikimin e saj të fuqishëm në shkallë në “YSL Beauty”, duke punuar me markën për të thyer kufijtë e bukurisë në emër të vetëshprehjes së guximshme dhe lirisë së egër.

Image

“Për mua, aromat dhe grimi janë një formë tjetër e vetëshprehjes, një mënyrë për të eksploruar lojën time, kreativitetin dhe individualitetin tim. Jam e emocionuar që jam në këtë rrugëtim si pjesë e familjes “YSL Beauty”.” – Ambasadorja e re globale e grimit, Dua Lipa.

Image

Për YSL Beauty, çdo vështrim dhe çdo moment është një deklaratë e vetvetes.

Askush nuk ka ndikuar në brezin e tyre më shumë se Dua Lipa, e cila e zotëron dukjen e saj në mënyrë të pafalshme, duke ngjallur një ndjenjë lirie në shpirtin e saj të grimit që ndihet në mbarë botën. Dua udhëheq me emocion, dashuri për veten dhe shprehje përmes fuqisë dhe kreativitetit brenda bukurisë, shkruan prnewswire.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco