Në tapetin e kuq për çmimet e Shoqërisë së Aktorëve: Nga Margot Robbie  deri te Emma Stone

Në tapetin e kuq për çmimet e Shoqërisë së Aktorëve: Nga Margot Robbie deri te Emma Stone

19:19, 25/02/2024

Margot Robbie, Emma Stone dhe Jennifer Aniston ishin ndër yjet që kaluan në tapetin e kuq përpara ndarjes së çmimeve të  Screen Actors Guild (Shoqëria e Aktorëve të Ekranit) që u mbajt të shtunën nw Los Anxhelos, Kaliforni.

Ky aktivitet kremton shfaqjet më të mira televizive dhe filmike të vitit të kaluar, me fituesit që votohen nga aktorët e tjerë.

Këtu janë vetëm disa nga yjet që pozuan për foto para fillimit të ceremonisë.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco