Hygerta bën urimin e vecantë për njëriun e saj të zemrës

Hygerta bën urimin e vecantë për njëriun e saj të zemrës

14:53, 24/02/2024

Në një njoftim të ngrohtë në rrjetet sociale, moderatorja dhe ish-missi shqiptar Hygerta Sako ka ndarë me ndjekësit e saj një moment të veçantë – ditëlindjen e nënës së saj.

Sot, ajo ka postuar një foto të bukur bashkë me të ëmën, duke shpërndarë dashurinë dhe kënaqësinë e kësaj ngjarjeje të rëndësishme familjare.

Image

Në postimin e saj, Hygerta shprehet me emocion: “Rina Balerina 79 sot. Llokumi im me arra.” Kjo fjali simbolizon një ndjenjë të veçantë te familjes dhe lidhjes së ngushtë midis tyre.

Hygerta Sako është e njohur për përfshirjen e saj aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit e saj pamje nga përditshmëria e saj dhe momente të ndryshme nga jeta e saj personale. Kjo transparencë me publikun e bënë atë një nga personazhet më të dashura të ekranit shqiptar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco