20 vjet në skenë, Alban Skënderaj na premtoi një superkoncert, na zbuloi dhe datën!

20 vjet në skenë, Alban Skënderaj na premtoi një superkoncert, na zbuloi dhe datën!

20:12, 23/02/2024

Alban Skënderak numëron 20 vjet karrierë dhe sigurisht siç i ka hije një përvjetori të tillë do të vijë me një koncert-recital.

Image

Data është tanimë publike, më 6 qershor.

Lajmin e ka dhënë vetë Albani përmes një publikimi në “Instagram”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco