Skualifikohet Meritoni nga loja/ Banorët në festë: Je gropë!

Skualifikohet Meritoni nga loja/ Banorët në festë: Je gropë!

19:45, 22/02/2024

Disa prej banorëve të ‘BBV3’ janë skualifikuar prej sfidës që ‘Vëllai i Madh’ ka dhënë sot për të gjithë konkurrentët.

Nisur me Ilnisën të parën e cila u eliminua prej lojës, një prej të eliminuarëve të tjerë
ka qenë dhe Meritoni.

Pasi produksioni lajmëroi për largimin e tij, të gjithë banorët e tjerë që janë ende në lojë nisën ‘të festonin’ dhe një zë mes tyre u dëgjua duke i thënë: Je gropë!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco