'Mos po bëhet xheloze'/ Rike e ngacmon, ja si i përgjigjet Ilnisa

'Mos po bëhet xheloze'/ Rike e ngacmon, ja si i përgjigjet Ilnisa

09:53, 22/02/2024

Siç e dimë tashmë, Rike dhe Ilnisa janë dy nga banoret të cilat nuk e simpatizojnë njëra-tjetrën dhe kanë patur disa përplasje aspak të këndshme dhe etike. Gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme ato vazhdojnë të hedhin kunja, ngacmojnë njëra-tjetrën dhe mes tyre qëndron Meritoni.

Rikja ka deklaruar më herët se me moderatorin nga Kosova ka thjesht miqësi, ndërsa Ilnisa nuk e ka parë të tillë në shumë situata në shtëpi e kështu kanë nisur debatet mes vajzave.

Gjatë mbrëmjes së djeshme teksa ishin ulur në oborrin e shtëpisë, Rikja gjen rastin të ngacmojë Ilnisën duke i thënë se xhelozon shumë shpejt. Ndërsa kjo e fundit ja ka kthyer duke i thënë se nuk preferon të shkëmbejë batuta me të.

Biseda e plotë në videon më poshtë:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco