Beyonce thyen heshtjen për betejën e përjetshme shëndetësore

Beyonce thyen heshtjen për betejën e përjetshme shëndetësore

22:37, 21/02/2024

Beyonce ka folur për një çështje personale me të cilën ka luftuar gjatë gjithë jetës së saj, ‘Psoriaza’ një gjendje autoimune që prek lëkurën dhe kyçet.

Artistja 42-vjeçare zbuloi për herë të parë se ajo përballet me një sëmundje ndërsa foli me revistën Essence.

Tema u ngrit teksa ajo diskutoi gamën e saj të re të kujdesit për flokët Cécred. Edhe Beyonce ka ditë të këqija për flokët.

“Kam shumë kujtime të bukura të lidhura me flokët e mi. Marrëdhënia që kemi me flokët tanë është një udhëtim kaq i thellë personal. Nga kalimi i fëmijërisë sime në sallonin e nënës sime e deri tek babai im duke aplikuar vaj në lëkurën e kokës – këto momente kanë qenë të shenjta për mua”-vazhdoi ajo, duke treguar për herë të parë se ajo lufton me këtë gjendje.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco