‘Nuk kisha laptop, i kam ndejtur punës nga pas’ Bardhi diskuton me Sarën

‘Nuk kisha laptop, i kam ndejtur punës nga pas’ Bardhi diskuton me Sarën

18:34, 21/02/2024

Pasditen e sotme, ‘Vëllai i Madh’ ka dhënë një sfidë për banorët e shtëpisë, të cilët duhet të ndaheshin në çifte dhe të diskutonin për tematika të ndryshme.

Për fillimin dhe mbarimin e secilit debat, banorët do të lajmërohen me gong.

Gjatë debatit të zhvilluar mes Sarës dhe Bardhit, një debat ky që lidhej me ‘Fatin dhe Punën’, Bardhi është shprehur lidhur me vështirësitë që ka patur në fillimet e karrierës së tij.

‘Unë s’kam pasur fat të kem një laptop që të shkruaja tekstet. E kam pasur një telefon shumë të vogël dhe të thyer dhe tek ai i kam shënuar, kështu që i kam ndejtur punës nga pas. Se kam pritur fatin që të më sjellë një dhuratë, kam punuar 7 vjet deri kur e kam takuar një person.’- është shprehur Bardhi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco