Dea Vieri komenton videon virale me Romeon: Ishte thjesht një prekje

Dea Vieri komenton videon virale me Romeon: Ishte thjesht një prekje

22:21, 19/02/2024

Dea Vieri u eliminua nga Big Brother VIP Albania 3 pak javë më parë. Bukuroshja e njohur ka qenë së fundmi e ftuar në ‘Big Brother Radio’, ku ka folur për eksperiencën në këtë format. E njëjta ka komentuar edhe çiftet e këtij edicioni, përfshirë Heidin dhe Romeo Veshajn.

 “Te Romeo dhe Heidi kam shumë dyshime, të dy e dinë që një raport ecën shumë në Big Brother…”, u shpreh ajo.

Ajo ka folur gjithashtu edhe për videon që u bë virale me Romeon, ku dukeshin shumë të afërt.

“Romeo flirtonte me të gjitha vajzat në shtëpi. Ishte thjesht një prekje, kaq”, vazhdoi biondja.

Në ndërkohë, në shtëpinë e famshme po vazhdojnë të krijohen situata të ndryshme e polemika ndërmjet banorëve. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco